Slevy aktuální zboží

Slevy aktuální zboží >> Mountfield >> Mountfield akce 2014 50 % sleva

Mountfield akce 2014 50 % sleva

V prodejnách Mountfield akce 2014 50% sleva, sleva 50 procent je k nalezení i v průběhu celého roku na vybrané zboží v nabídce Mountfield. Mountfield patří mezi nejoblíbenější hobby prodejce v České republice. Z médií známe Mountfield díky zajímavým akcím, které pravidelně pořádá. V letošním roce již proběhlo obnovené kolo štěstí, ve kterém mohli zákazníci Mountfield získat až 100% slevu na vybraný výrobek. Stačilo jen mít trochu štěstí. Sekačky, sněhové frézy, bazény, motorové pily a další zboží z katalogu Mountfield je možné zakoupit i v akci posezónní výprodej. Veškerý sortiment je k dostání za výprodejové ceny, které se pohybují kolem 50%. Je tedy třeba sledovat, jaká akce právě probíhá. I v průběhu roku naleznete na vybrané výrobky slevu 50 procent a nikdo Vás tedy nenutí kupovat zboží z nabídky Mountfield za plné ceny.

V každém z prodejních center Mountfield je pro Vás připravena rozsáhlá nabídka špičkové zahradní techniky od renomovaných domácích a zahraničních výrobců (z EU a USA). Vybrat si u nás můžete z velkého množství nejrůznějších typů nadzemních i zapuštěných bazénů a příslušenství k nim.

Každý výrobek nabízený v nabídce v prodejnách Mountfield je podroben velmi důkladnému testování. Mountfield sleduje v oborech, na které se specializuje, nejnovější trendy a sortiment pravidelně doplňuje o nejmodernější výrobky. Všechno zboží je vyrobeno renomovanými výrobci a jeho kvalitě se dá, dle vyjádření společnosti Mountfield, důvěřovat. Proto Mountfield poskytuje, jako jediní na trhu, záruku 7 let na vše.

Víme, že síť prodejen Mountfield je specialista na bazény. Pokud tedy toužíte příští rok v parném létě po vykoupání v soukromí své zahrady, domu či střešní terasy, je nyní ten správny okamžik. Bazény za 1/3 ceny a to i s protiproudem. S umístěním bazénu je třeba počítat v předstihu. Proto nyní je vhodná doba se vypravit na koupi. A pozor, počet bazénů je limitovaný.

V prodejnách Mountfield si také můžete vyzvednou ceník veškerého zboží či katalog, ve kterém naleznete nabídku zboží včetně probíhajících slev. Katalog zboží si můžete také nechat zaslat elektronickou poštou po vyplnění Vašeho emailu na oficiálních webových stránkách Mountfield. Případně je možné katalog zboží obdržet také standardní poštou po vyplnění Vaší adresy. Formulář je k dipozici na stránkách Mountfield CZ. Katalog zboží Mountfield obsahuje kompletní nabídku, která je k dispozici v prodejnách nebo v internetovém sho­pu.

Vybrané obíbené prodejny jsou: Jihlava, Přerov, Hodonín, Mladá Boleslav, Pardubice, Zlín.

Tagy: mountfield akce 2014 50 % slevaSlevy aktuální 2013, 2014, Maunfield akce bazény, Mounfield akce nabídka zboží