Slevy aktuální zboží

Slevy aktuální zboží >> Mountfield >> Bazény akce mountfield 2014

Bazény akce mountfield 2014

Ve všech prodejnách Mountfield právě probíhá mezi zákazníky oblíbená a úspěšná akce, 52 až 80 procent sleva na nafukovací bazény, bazény pro děti a hračky do vody. Můžete si tak pořídit nejen nafukovací dětský bazének s rozměry 152 cm x 30 cm, ale i velký bazén s rozměry 262 cm x 175 cm x 51 cm. V nabídce jsou také různé druhy nafukovacích lehátek, kruhů či různá nafukovací zvířátka pro Vaše děti. Nižší ceny jinde nenajdete. Přesvědčit se můžete sami, třeba dětský bazén Crystal pool původně 829 Kč, nyní 379 Kč. Prohlédněte si zvýhodněnou nabídku v prodejnách Mountfield. Bazény akce mountfield 2014.

Pokud máte zájem o bazén velký na zahradu či zastřešený do domu, Mountfield má po celý rok 2014 akční ceny na bazény nadzemní či zapuštěné a to včetně příslušenství k bazénům či zastřešení. Zapuštěné bazény jsou pak keramické, sklolaminátové nebo kompozitní. Zapuštěné bazény jsou v poslední době velmi oblíbené, neboť díky tomu, že mají většinu konstrukce pod zemí, zapadnou do každé zahrady či k rodinnému domu. Lze je také instalovat do zimní zahrady nabo přímo do domu.

Mezi nadzemními bazény na zahradu je řada bazénů Azuro zcela unikátní. Bazény Azuro jsou konstrukčně a materiálově řešeny tak, aby je bylo možné použít nejenom pro stavbu na povrchu terénu, ale i jednoduše zapustit do země dle individuálních požadavků zákazníka. Tím se pak zákazník dostává na cenové přijatelnější hladinu oproti standardních zapuštěným bazénům.

Je tedy patrné, že vybrat si můžete opravdu ze široké nabídky.

Tagy: bazény akce mountfield 2013, bazeny mauntfield akce, bazeny maunfield akce, bazeny mounfield akce, bazeny mounfild akce, bazény manfild acke, bazény akce 2014Slevy aktuální 2013, 2014, Maunfield akce bazény, Mounfield akce nabídka zboží