Slevy aktuální zboží

Slevy aktuální zboží >> Mountfield

Mountfield

Společnost Mountfield působí na českém trhu od roku 1991 a je největší specializovaný maloobchodní prodejce širokého sortimentu zahradní techniky, bazénů, zahradního nábytku a dalších potřeb pro zahradu. Mountfield dále nabízí kvalitní dřevěný zahradní nábytek, motorové pily, sněhové frézy, krbová kamna, atd. S veškerým prodejním sortimentem se můžete seznámit v prodejních centrech Mountfield nebo zde na našich webových stránkách.

V rámci žebříčku CZECH TOP 100 se Mountfield pravidelně umísťuje na 1. místě v kategorii „maloobchod-velkoobchod“. V obdobné anketě Českých 100 nejlepších je společnost Mountfield hodnocena jako nejlepší český specializovaný prodejce.

Prodejní centra Mountfield nalezenteve po celé České republice. 17 prodejních center má Mountfield také na Slovensku.

V každém z prodejních center je pro Vás připravena rozsáhlá nabídka špičkové zahradní techniky od renomovaných domácích a zahraničních výrobců (z EU a USA). Vybrat si u nás můžete z velkého množství nejrůznějších typů nadzemních i zapuštěných bazénů a příslušenství k nim.

Každý výrobek nabízený v prodejnách Mountfield je podroben velmi důkladnému testování. Mountfield sleduje v oborech, na které se specializuje, nejnovější trendy a sortiment pravidelně doplňuje o nejmodernější výrobky. Všechno zboží je vyrobeno renomovanými výrobci a jeho kvalitě se dá, dle vyjádření společnosti Mountfield, důvěřovat. Proto Mountfield poskytuje, jako jediní na trhu, záruku 7 let na vše.

Závěrem je zajímavé zmínit, že správný název společnosti je Mountfield, nicméně velké množství lidí hledá firmu pod špatným názvem Maunfield, Manfild, Mounfild, Mounfield i jinak.. Foto zdroj: castelgarden.com

Tagy: mountfield slevy aktuální, mounfild akce, manfild akce, maunfield akce, mauntfíld akce, mountfield akce, mountfield akce nabídka zboží, mountfield.cz katalog zboží, monfild akce, mountfield cz ceník veškerého zbožíSlevy aktuální 2013, 2014, Maunfield akce bazény, Mounfield akce nabídka zboží