Slevy aktuální zboží

Slevy aktuální zboží >> Hornbach >> Interiérové dveře levně

Interiérové dveře levně

V Hornbachu najdete opravdu velký výběr interiérových dvěří. Při výběru je třeba jen respektovat svoje cenové možnosti a hlavně vědět, jakou barvu dvěří chcete do svého bytu či domu zvolit. Interiérové dvěře mohou být buť z dřevotřísky, nebo se může jednat o interiérové dvěře z masivu. Masivní interiérové dvěře jsou mezi zákazníky Hornbach stále oblíbenější. Pokud chcete zakoupit interiérové dveře levně, můžete v nabídce Hornbach zvolit například hladké bílé dveře White, které jsou dodávány i s kováním a to za cenu od 725 Kč. V nabídce jsou interiérové dveře plné, se skleněným prosklením, plexisklo proskelním, s čirým či matným sklem. Mohou být i celodřevěné s několika kazetami v prostoru. Většinou se jedná o 4 kazety.

Novinkou z poslední doby jsou pak 3D interiérové dvěře se strukturovaným povrchem, které svojim povrchem věrně napodobují strukturu dřeva. Za vynikající cenu od 2.240 Kč tak můžete mít levné interiérové dveře, které jsou téměř k nerozeznání od masívních interiérových dve­ří.

Pokud Vás nadchnula asijská kultura, určitě se ve svém interiéru neobejdete bez interiérových dveří v barvě venge. Proložené jsou matným sklem s ochrannou folií. Bohužel vybrané kusy jsou k dispozici pouze na objednávku, která může trvat až 28 dní.

Jestliže naopak chcete volit neutrální dekor, pak je jasná volba Interiérové dveře buk. Tento tip je v poslední době stále více populární, neboť se hodí do každého interiéru.

Tagy: interiérové dveře levně hornbach, bazarové interiérové dveře levně, interiérové dveře levně baumax, interiérové dveře z masivu, interierové dveře, interiérové dveře pardubice, nteriérové dveře, interiérové dveře masiv levněSlevy aktuální 2013, 2014, Maunfield akce bazény, Mounfield akce nabídka zboží