Slevy aktuální zboží

Slevy aktuální zboží >> Akce >> Mounfild akce

Mounfild akce

V prodejnách Mounfild právě probíhá Mounfild akce – výprodej se slevou na všechno. Posezónní výprodej je u zákazníků velice oblíbený. Mounfild patří mezi nejoblíbenější hobby prodejce v České republice. Z médií známe Mounfild díky zajímavým akcím, které pravidelně pořádá. V letošním roce již proběhlo obnovené kolo štěstí, ve kterém mohli zákazníci Mounfild získat až 100% slevu na vybraný výrobek. Stačilo jen mít trochu štěstí. Sekačky, sněhové frézy, bazény, motorové pily a další zboží z katalogu Mounfild je možné zakoupit i v akci posezónní výprodej. Veškerý sortiment je k dostání za výprodejové ceny, které se pohybují kolem 50%. Je tedy třeba sledovat, jaká akce právě probíhá. I v průběhu roku naleznete na vybrané výrobky slevu 50 procent a nikdo Vás tedy nenutí kupovat zboží z nabídky Mounfild za plné ceny.

V každém z prodejních center je pro Vás připravena rozsáhlá nabídka špičkové zahradní techniky od renomovaných domácích a zahraničních výrobců (z EU a USA). Vybrat si u nás můžete z velkého množství nejrůznějších typů nadzemních i zapuštěných bazénů a příslušenství k nim.

Víme, že síť prodejen Mounfild je specialista na bazény. Pokud tedy toužíte příští rok v parném létě po vykoupání v soukromí své zahrady, domu či střešní terasy, je nyní ten správny okamžik. Bazény za 1/3 ceny a to i s protiproudem. S umístěním bazénu je třeba počítat v předstihu. Proto nyní je vhodná doba se vypravit na koupi. A pozor, počet bazénů je limitovaný.

V prodejnách Mounfild si také můžete vyzvednou ceník veškerého zboží či katalog, ve kterém naleznete nabídku zboží včetně probíhajících slev. Katalog zboží si můžete také nechat zaslat elektronickou poštou po vyplnění Vašeho emailu na oficiálních webových stránkách Mounfild akce. Případně je možné katalog zboží obdržet také standardní poštou po vyplnění Vaší adresy. Formulář je k dipozici na stránkách Mounfild CZ. Katalog zboží Mounfild obsahuje kompletní nabídku, která je k dispozici v prodejnách nebo v internetovém sho­pu.

Vybrané obíbené prodejny jsou: Jihlava, Přerov, Hodonín, Mladá Boleslav, Pardubice, Zlín.Slevy aktuální 2013, 2014, Maunfield akce bazény, Mounfield akce nabídka zboží